Лето Цвеќиња Девојки Сандали за Деца Принцеза Чевли Мода Детска Плажа Чевли за Бебе Девојки плажа Сандали Големина 26-30
Ново

Лето Цвеќиња Девојки Сандали за Деца Принцеза Чевли Мода Детска Плажа Чевли за Бебе Девојки плажа Сандали Големина 26-30

DEN 379.00
DEN 456.00

Во форма достапна за нарачката

2017 Нови Летни Цвеќиња Девојки Сандали за Деца Принцеза Чевли Мода Детска Плажа Чевли за Бебе Девојки плажа Сандали Функција : Боја : Жолта,Розова,Бела Големина : 21~37 Insole Должина : 13.5~23 см Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се во согласност со Нашите големина и внатрешна должина. Според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm) САД големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете . Ве молиме изберете вистинската големина. Сите чевли ќе биде транспортирана со меур торби,не кутии !!!

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
26M,18M,10T,23M,13M,20M,11M,9T,33M,4T,27M,6T,17M,8T,28M,14M,11T,12T,12M,16M,7T,34M,15M,5T,21M,19M,25M,31M,29M,24M,32M,3T,30M,22M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Обвивка Материјал:
PU
Кожа Стил:
Мека Кожа
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пол:
Девојки
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Декорација:
Cut-Испис
Бренд Име:
DDAYXXUAN
боја:
Розова,Бела,Жолта
Големина:
26-30

Избор на купувачот