45mm Parnis црна dial портокал знаци PVD Sapphire Стакло Автоматско mens Види 691
Ново

45mm Parnis црна dial портокал знаци PVD Sapphire Стакло Автоматско mens Види 691

DEN 5952.00
DEN 7440.00

Во форма достапна за нарачката


Опис
Движење : Automatic (авто-ликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 45mm без круна
Случај дебелина : 13.6 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 10 ATM отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашата адреса САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање прифаќаме само Paypal и Телеграфска Трансфер ако сакате Телеграфска Трансфер,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Сите не-плати понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ви благодариме за потрага и biding!

Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
P306
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Дебелина:
13.6 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Функција:
Заврши Календар
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Дијаметар:
45mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Избор на купувачот