Новата Пена 3D Ѕид Налепници Модели DIY Дома Декор Тули Позадина За Дневна Соба Детска Спална соба Декоративни Налепница Анти-судир
Ново

Новата Пена 3D Ѕид Налепници Модели DIY Дома Декор Тули Позадина За Дневна Соба Детска Спална соба Декоративни Налепница Анти-судир

DEN 309.00
DEN 515.04

Во форма достапна за нарачката


КАРАКТЕРИСТИКИ : Брендирани : YUNPOINT Стил : апарати за Домаќинство Апликација Тип : самолепливи Перат : Да ДИМЕНЗИИ : 70*77cm По Парче Производ, материјал : заштита на Животната средина ЈП Пена за Ѕид налепница стил : 3 D ѕид налепници,производот доаѓа со лепило

Главните својства

Големина:
70cmX 77cm
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
Само Лепило
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Дома Декор
Бренд Име:
YUNPOINT
Тема:
Шема
Материјал:
ЈП Пена
Големина:
70cm*77cm
Карактеристики:
Водоотпорен, Животната средина Отстранлив Водоотпорен,самолепливи,Анти-кол

Избор на купувачот