30pcs L-тип двојно-ред дупка/слот вратило/десен агол/DIY играчка додатоци/технологија модел делови/бебе играчки за деца/играчка
Ново

30pcs L-тип двојно-ред дупка/слот вратило/десен агол/DIY играчка додатоци/технологија модел делови/бебе играчки за деца/играчка

DEN 108.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : железо
Должина : 10мм
Ширина : 10мм
hight : 5mm
тркалезна дупка : 2.05 mm(лабава одговара 2mm )
Слот : 2.15x7mm За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница : Мојата компанија има повеќе од 5,000 видови на додатоци, во моментов само upload мал дел, ќе продолжи да испраќате. Ако не можете да најдете она што ви треба, ве молиме контактирајте ме.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Метал

Избор на купувачот