нови AU750 жолто злато хривнија мода симпатична среќа хривнија 3.1 g
Ново

нови AU750 жолто злато хривнија мода симпатична среќа хривнија 3.1 g

DEN 12486.00
DEN 14352.00

Во форма достапна за нарачката


Информации за производот
Материјал;18 K злато Големина;16cm Тежина;3.1 g
Превозот :
*Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање пакет

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yangshengda
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
0223
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Должина:
16cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
18K злато
Метали Тип:
Злато

Избор на купувачот