Нерѓосувачки Челик Аквариум Растенијата Алатки За Складирање Рек Држачот За Tweezer Режа Алатка Риба Резервоарот За Вода Трева Cleaning Tool Носителот
Ново

Нерѓосувачки Челик Аквариум Растенијата Алатки За Складирање Рек Држачот За Tweezer Режа Алатка Риба Резервоарот За Вода Трева

DEN 624.00
DEN 959.04

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 15cm * 6.3 cm * 1.6 cm. (5.91 инчен * 2.48 инчен * 0.63 инчи)
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41585]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
4. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Враќање или Надоместок
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Не отворајте спор, без било каква комуникација.
2. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш.
3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.
4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
5. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.
2. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе ви ги даде задоволително решение.
3. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта.

Главните својства

Големина:
Tool Rack
Бренд Име:
MEANGOOD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Риба
Тип:
Нерѓосувачки Челик Алатка Багажник
Број На Модел На:
SKU141

Избор на купувачот