НН-LP08 Замена Проектор Светилка со Станбен за Проектор на CANON
Ново

НН-LP08 Замена Проектор Светилка со Станбен за Проектор на CANON

DEN 3132.00
DEN 3296.16

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : НН-LP08
2)број на Моделот : За Проектор на CANON

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
НН-LP08
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот