Dimmable 3W LED вградна светилка-25W 85-265V Топло Бела/Природна Бела/Ладно Бела вдлабнати dimmable led панел светлина DHL Бесплатен Превозот
Ново

Dimmable 3W LED вградна светилка-25W 85-265V Топло Бела/Природна Бела/Ладно Бела вдлабнати dimmable led панел светлина DHL Бесплатен

DEN 1527.00
DEN 2064.00

Во форма достапна за нарачката


Dimmable/Не - Dimmable
Answer : ___________________________ Note : Пакет "Бели" значи "Природна Бела" 4000-4500 K
Опис На Производот
Предмет Тип :
led панелот светла
Моќност :
3w/4w/6w/9w/12w/15w/25w
Зрак Агол(°)
120 Влезен Напон :
AC85-265 V 50-60 Hz
Температура На Бојата :
топло бела (2800-3300 K),бела(4000-4500 K),
Студено Бело(6000-6500 K)
Примена
ДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ИТН .
Операција температура :
-40 - 55°c
фактор на моќност
PC>97%
Животниот Век :
>50.000 часа Тело Материјал Алуминиум
Гаранција
3 години
Моќност
Големина(D*H)
Дупка Со Големина
Нето Тежина
3 W
d : 90mm*12mm
75mm
160g
4 W
d : 105mm*12mm
90mm
180g
6 W
d : 120mm*12mm
100mm
210g
9 W
d : 145mm*12mm
130mm
270g
12 W
d : 170mm*12mm
150mm
400g
15 W
d : 190mm*12mm
170mm
550g
25 W
d : 225mm*12mm
200mm
670g
Функција :
1)заштита на животната Средина
2)Безбедно и лесно да се инсталира
3)Долг животен век,повеќе од 50000hours
4)Нема опасност од скршеното стакло
5)Ниска потрошувачка на енергија
6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%
7)Модерен дизајн
8)Алуминиумски легури школка

Главните својства

Wattage:
Non Dimmable 3W, Non Dimmable 4W, Non Dimmable 6W, Non Dimmable 9W, Non Dimmable 12W, Non Dimmable 15W, Non Dimmable 25W, Dimmable 3W, Dimmable 4W, Dimmable 6W, Dimmable 9W, Dimmable 12W, Dimmable 15W, Dimmable 25W
Примена:
Кујна
сертификација:
CE
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Бренд Име:
CYLRDXK
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
AA
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
5%

Избор на купувачот