ЏИН&JU Нови Младоженецот Снегулка Дизајн Cufflinks Висок Квалитет на Бизнис Mens Свадба Партија Најдобар Подарок Gemelos Cufflink
Ново

ЏИН&JU Нови Младоженецот Снегулка Дизајн Cufflinks Висок Квалитет на Бизнис Mens Свадба Партија Најдобар Подарок Gemelos Cufflink

DEN 341.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
џин&ju
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
LEPC0058
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
снегулка
Повод:
Годишнината/Партија/Подароци/Свадбена/Ангажирање/Банкет/Proms
Подароци За:
Секој/Тато/Љубители/Најдобри Пријатели/Дечко/Маж/Себе
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
квалитет:
Врвен квалитет
Состојба:
најновите
Име на производ:
снегулка дизајн cufflinks
Тип На Објект:
едноставен дизајн cufflinks
позлата:
Имитација родиум
боја:
сребрена боја

Избор на купувачот