ORICO ПА ABS Оган-отпорни 12V2500mA Ѕид Конвертор Конектор за Адаптер со DC 5.5 mm 1M Кабелот за Напојување ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Plug Црна
Ново

ORICO ПА ABS Оган-отпорни 12V2500mA Ѕид Конвертор Конектор за Адаптер со DC 5.5 mm 1M Кабелот за Напојување ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА

DEN 336.00
DEN 671.04

Во форма достапна за нарачката


ORICO ПА ABS Оган-отпорни 12 V2500m A Ѕид Конвертор Конектор за Адаптер со DC 5.5 mm 1 M Кабелот за Напојување ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Plug Црна
Предмет : Orico 12 V2.5 A Ѕид Адаптер
Материјал : ABS
Големина : 85*48*35mm
Боја : Црна
Моќта на кабел : 1m
Приклучок : ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА
DC дијаметар : 5.5 мм
LED индикатор : Сина
Текст : AC 100~240 V 50/60 Hz
Излез : 12 V DC / 2500m A
Пакет : Orico мало пакет
Производ Пакет
1*DC адаптер
1*услуга картичка
1*упатство

Главните својства

Приклучок Тип:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Број На Модел На:
EU
Излез Тип На:
DC
Излезниот Напон:
12v
Бренд Име:
Orico
врска:
Приклучок Во
Употреба:
12V2.5A Уреди
Објектот:
12V2.5A Ѕид Адаптер
боја:
Црна
На текст:
AC 100~240V 50/60HZ
Излез:
DC 12V / 2500mA
Големина:
85*48*35mm
Моќ Кабел:
1.2 m
DC Дијаметар:
5.5 мм
Материјал:
ABS(Оган-отпорни )
Пакет:
кожа кутија
Сертификат:
3C/CE/FCC/ROHS

Избор на купувачот