19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus A550JK A55N A73B A93S B53A D551E F5 F550JK F86 K50E K550L K55V K72D
Ново

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus A550JK A55N A73B A93S B53A D551E F5 F550JK F86 K50E K550L K55V K72D

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus A550 JK A55 N A73 B A93 S B53 A D551 E F5 F550 JK F86 K50 E K550 L K55 V K72 D јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Број На Модел На:
PA-1900-42
Компатибилен Бренд:
за Asus
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот