Топла 3pcs/Set ХСС М12*1.25 М12*1.5 М12*1.75 Метрички Навој Допрете висока цврстина Десната рака Допрете го за дупчење Рака Алатки Висок Квалитет
Ново

Топла 3pcs/Set ХСС М12*1.25 М12*1.5 М12*1.75 Метрички Навој Допрете висока цврстина Десната рака Допрете го за дупчење Рака Алатки

DEN 509.00
DEN 848.64

Во форма достапна за нарачката


Топла 3pcs/Set ХСС М12*1.25 М12*1.5 М12*1.75 Метрички Навој Допрете висока цврстина Десната рака Допрете го за дупчење Рака Алатки Висок Квалитет
Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Материјал : High Speed Челик 6542 Широко се користат за обработка на јатчесто овошје и други делови на обичните со внатрешен навој Нишка на ветер : Десната рака Материјал : ХСС Број на Модел на 004 005 006 Големина М12*1.25 М12*1.5 М12*1.75
Пакет се Вклучени : 3pcs/set Метрички Десната рака Допрете Тема

Главните својства

Бренд Име:
KEELRONL
Тема Ветер:
Право
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
3
Број На Модел На:
13080030S02
Тип:
допрете го
Материјал:
ХСС
Тема Ветер:
Десната Рака
навој дијаметар:
12mm
Теренот:
1.25 мм-1.75 mm
Модел:
М12*1.25, М12*1.5, М12*1.75

Избор на купувачот