Бронза На Ѕвонење Скелет Steampunk Шупливи Цвет Случај Сина Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види Relogio Де Bolso
Ново

Бронза На Ѕвонење Скелет Steampunk Шупливи Цвет Случај Сина Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види Relogio Де

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Бронза На Ѕвонење Скелет Steampunk Шупливи Цвет Случај Сина Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види Relogio Де Bolso
Спецификација :
Движење : 17 Накит Рака-Ликвидација Полу-Автоматски Механички
Бирате : Римската Нумеричка со час, минута, втор раце
Случај Материјал : Метал Позлатен Цинк Легура
Случај Дијаметар : 45-47mm приближно.
Случај Дебелина : 11-13mm приближно.
Синџир Материјал : Метал Позлатен Цинк Легура
Синџир Должина : околу 30cm. (не вклучувајќи го клип)
Компонента се вклучени :
Види x 1
Синџир x 1

Главните својства

Бренд Име:
SHUHANG
Движење:
Механичка Рака Правец
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Титаниум
Број На Модел На:
TR209
Функција:
Нови
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.045 m
Рамки Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал:
Легури На Метал, Пластика/Акрилик
UPC:
745780404777
Движење:
Механички (Рака-ликвидација)
Затворање:
Половина Хантер
Лицето Боја:
Црна
Година на Производство:
2010-Сега

Избор на купувачот