кујна Тајмер Часовник Симпатична Кога форма Готвење одбројување Кујната Готвење Механички Одбројување 2C
Ново

кујна Тајмер Часовник Симпатична Кога форма Готвење одбројување Кујната Готвење Механички Одбројување 2C

DEN 172.00
DEN 229.92

Во форма достапна за нарачката

кујна Тајмер Часовник Симпатична Кога форма Готвење одбројување Кујната Готвење Механички Одбројување 2 C
Детали За Производот :
Употреба : првиот ред стрелките на часовникот за да на крајот, и тогаш стрелките на часовникот назад до треба да го поставите на временска скала.
Бои : Бела, Црна
Пакет листата : 1 PCS Кујна тајмер

Главните својства

боја:
Црна, Бела
Тип:
Тајмери
Функција:
Местење На Време За Потсетник
Број На Модел На:
Кујна Тајмери Z64
Фиксен Време:
≤1 часа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
Keythemelife
Тајмери Тип:
Dial Тајмери
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Изглед:
Животните
Големина:
17*12*2.5CM

Избор на купувачот