Индустриски Камера Стојат 76MM Стандардна Големина Нагоре И Надолу Прилагодливи Бинокуларна Стереоскопски Микроскоп Лабораториска Опрема Тест Се
Ново

Индустриски Камера Стојат 76MM Стандардна Големина Нагоре И Надолу Прилагодливи Бинокуларна Стереоскопски Микроскоп Лабораториска

DEN 3519.00
DEN 3744.00

Во форма достапна за нарачката

1. Рака на воланот се фокусира опсег : 75mm 2. заградата заградата интерфејс големина φ76mm, да φ25mm 3. Столб центар растојание 140mm. 4. Кревање на вредноста опсег (φ25mm столб) 5. Кревање опсег : 350mm 6. Дното плоча големина : 320 X260 X17 MM

Главните својства

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
0776
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп

Избор на купувачот