Љубов Монолог 5 Боја Едноставна Канцеларија Женска Имитација Кристал Peridot Кубни Циркони Жолто Злато Боја Студ Обетки X0101
Ново

Љубов Монолог 5 Боја Едноставна Канцеларија Женска Имитација Кристал Peridot Кубни Циркони Жолто Злато Боја Студ Обетки X0101

DEN 316.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест. Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе замена или рефундирање, враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот. 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред.
3 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
1 : Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час. (во работен ден) по исплата е расчисти. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот. Превозот метод зависи од Вкупниот износ на наредби. 2 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност. 3 : Ние ќе направиме се што е во моја моќ за да ви понуди добро направен производи, милостив услуги на клиентите, како и брза испорака.
Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на
велејќи. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави. Метал под алкална
и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. Како што потење, и употреба на
хемиски производи, тоа ќе се промени бојата. Па кога се носи, треба да се избегнува.
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager,
ние ќе ви одговори што е можно.
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку.
П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината?
О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
О : Доколку превозот времето во текот на еден месец сеуште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака веднаш.
П : Колку долго ќе нормална употреба на накит згаснат?
A : За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави. Метал под алкална и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. Како што потење, и употреба на хемиски производи, тоа ќе се промени бојата. Па кога се носи, треба да се избегнува. обично тоа ќе го задржи за една година или повеќе и подолго.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X0101
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Обликотшема:
Скок
Стил:
Канцеларија/кариера
Manein Камен:
Имитација Аметист / Peridot / Кубни Циркони
Главната боја:
Бела/Виолетова/Зелена/Розова/Шампањ
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
6g
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот