Wiper Ножеви За Hyundai Atos 1997-2003 Ветробранското Стакло Гума Дожд Прозорец Предниот И Задниот Дел Од Стакло Автомобил Додатоци Авто Делови
Ново

Wiper Ножеви За Hyundai Atos 1997-2003 Ветробранското Стакло Гума Дожд Прозорец Предниот И Задниот Дел Од Стакло Автомобил Додатоци

DEN 647.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Fitment : За Hyundai Atos
1997-2003
Возачот Големина : 20inch
Патникот Големина : 16inch
Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch

Главните својства

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
F03/D1-33U
Hyundai Модел:
ATOS
Бренд Име:
Partsworld
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Висина:
16inch
Hyundai Atos-Година:
1998,1999,2001,2000,2003,2002
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.3kg
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
20+16
Задните Wiper Сечилото Големина:
14
Материјал Тип:
ААА Големата Природна Гума
квалитет:
Висок Квалитет Со Метална База
Автомобил Направи:
За Hyundai Atos 1997-2003
Година:
1997-2003

Избор на купувачот