Мачка Печатени Бебе Twill Памук Quilting Ткаенина Од Половина Метар за DIY Шиење тапацир Scrapbooking Ткиво Везана Платно
Ново

Мачка Печатени Бебе Twill Памук Quilting Ткаенина Од Половина Метар за DIY Шиење тапацир Scrapbooking Ткиво Везана Платно

DEN 202.00
DEN 237.60

Во форма достапна за нарачката


Обрнете внимание на :
Цената е за едно парче(50 см должина *160cm ширина)
Тежина за едно парче е околу 0.1 кг.
за повеќе од едно парче ќе бидат испратени континуирано без сечење
Ви благодариме за вашата нарачка
Ве молиме имајте во предвид дека физичкото без слика е толку светла, во зависност од вашиот монитор, бојата е неизбежна, умот се заобиколат.
Крпа повремени мали пропустот : џемпери, се водат за исчезнати, нишка неизбежна. Мала пукнатина не влијае на голем ефект
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина ,што е прифатливо.Ве молиме да се грижи додека ставање наредби, ако тоа е неприфатливо за вас.
1.Вашата цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена по плаќање на проверка.
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail(бесплатен превозот), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и да ги изразат компанијата , тоа може да трае до 20 работни дена.
3.Ако не сте добиле вашата цел во 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро да ви понудиме ги задоволи одговор.
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предадете.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако оваа точка во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да се обезбеди нас со твоите aliexpress ID и превозот следење БР. и вашата причина за враќање.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот е во оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Ali Express. Или можете да одберете да имате замена.
Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните својства

Стил:
Twill
Техника:
Плетени
Бренд Име:
buulqo
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Ширина:
160cm
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Дише
Боја Класификација:
Бела, Сива
дизајн:
Анимиран цртан филм
Продажба На Начин:
со половина метар
Употреба:
кревет quilting ,чаршаф ,се облекуваат

Избор на купувачот