Мажите тесни компресија панталони фитнес слаби leggings спортски сали тело зграда shapers глуждот должина sweatpants за crossfit еластичен
Ново

Мажите тесни компресија панталони фитнес слаби leggings спортски сали тело зграда shapers глуждот должина sweatpants за crossfit

DEN 599.00
DEN 748.80

Во форма достапна за нарачката


предмет : долго компресија тесни панталони
МАТЕРИЈАЛ : 64%најлон,28%polyster, 6% spandex
ГОЛЕМИНА : M,L, XL
M за висина 165-175cm, тежина од 60-70kg
L за висина 170-180cm, тежина from70-80 кг
XL за висина 175-185cm, тежина од 80-90kg

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Leggings
Половината Големина(во инчи):
28-38
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Најлон
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
MA05
Декорација:
линија

Избор на купувачот