Freeshipping 10PCS/МНОГУ Flysky FS GT3C FS-GT3C Failsafe 3 Канал Примачот За РК Автомобил Брод
Ново

Freeshipping 10PCS/МНОГУ Flysky FS GT3C FS-GT3C Failsafe 3 Канал Примачот За РК Автомобил Брод

DEN 2463.00
DEN 2898.24

Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
1 Канали : 3 Channels
2 Модел тип : автомобили/брод
3 RF приемник чувствителност : -105dbm
4 Модулација : GFSK
5 Систем тип : AFHDS
6 Чувствителност : 1024
7 Failsafe : yes (канал 2)
8 Врзуваат порт : yes (канал 3)
9 Power port : yes (VCC)
10 Моќ : 4-11 V DC
11 Тежина : 5g
12 МРАВКА должина : 26mm
13 Големина : 37.6*22.3*13mm
14 Боја : црна
Пакетот вклучува :
3 Канал Приемник*10pcs

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Број На Модел На:
N/A
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Пластични
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
FS-GT3C 3ch приемник

Избор на купувачот