се прилагодите тапети за ѕидови 3 d стереоскопски Бамбус шума извори позадини за дневна соба фото ѕид mural позадина
Ново

се прилагодите тапети за ѕидови 3 d стереоскопски Бамбус шума извори позадини за дневна соба фото ѕид mural позадина

DEN 636.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : не-плетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба ..

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
82
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Бамбус шума извори

Избор на купувачот