1/4 (6mm) 25 Метри Сатен Лента Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Божиќ Материјали Biband 10pcs
Ново

1/4 (6mm) 25 Метри Сатен Лента Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Божиќ Материјали Biband 10pcs

DEN 410.40

Во форма достапна за нарачката


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Лента
Димензии : должина 25 двор ,ширина 6mm
Пакет се вклучени : 10pcs

Главните својства

боја:
Бела, Розова, Беж, Небо сина, Зелена, Црвена, Виолетова, Кафе, Кралска сина, Црна, Морнарско сина, Светло виолетова, Вино црвено, Розово, црвено, Жолта
Ширина:
1/4
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Никој
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
CB0170
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1/4'' (6mm)
Должина:
25 yard

Избор на купувачот