270MM Моторни Пред Брановидна Летачкиот Диск Кочница Роторот За Husqvarna TC125 TE125 FC250 FE250 TE250 TE300 FC350 FE350 FC450 FE450 FE501
Ново

270MM Моторни Пред Брановидна Летачкиот Диск Кочница Роторот За Husqvarna TC125 TE125 FC250 FE250 TE250 TE300 FC350 FE350 FC450

DEN 2270.00
DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката


270 MM Пред Брановидна Диск Сопирачки
100% СОСЕМА НОВ ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови Стил
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик И 7050-T6 Алуминиум
Овој Диск Не Само Што Изгледа Одлично, Но, Исто Така, Нуди Значително Намалување На Телесната Тежина
Одговара F или :
TC125(2 T) 14-15
TE125(2 T) 14-15
FC250(4 T) 14-15
FE250(4 T) 14-15
TE250(2 T) 14-15
TE300(2 T) 14-15
FC350(4 T) 14-15
FE350(4 T) 14-15
FC450(4 T) 14-15
FE450(4 T) 14-15
FE501(4 T) 14-15
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

боја:
сина, црна
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
3151254
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.59kg
Материјал Тип:
НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК&АЛУМИНИУМ

Избор на купувачот