Мода Есен Девојки Принцеза Чевли Бренд Деца СТП Кожа Злато бела Bowknot Девојки партија Чевли Мек Ѓон Големина 26~36
Ново

Мода Есен Девојки Принцеза Чевли Бренд Деца СТП Кожа Злато бела Bowknot Девојки партија Чевли Мек Ѓон Големина 26~36

DEN 518.00
DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката

2017 Нови Есенски Девојки Принцеза Чевли Бренд Деца СТП Кожа Злато бела Bowknot Девојки партија Чевли Мек Ѓон Големина 26~36 Функција : Боја : Злато,Розова,Бела Големина : 26~36 Должина : 15.8~22 см Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата.Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се во согласност со Нашите големина и внатрешна должина. Сите чевли ќе биде транспортирана со меур торби,не кутии !!!

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
10T,33M,9T,4T,6T,8T,11T,12T,34M,7T,5T,3T,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Обвивка Материјал:
PU
Кожа Стил:
Мека Кожа
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Декорација:
Bowtie
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
DDAYXXUAN
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
боја:
Злато,Розова,Бела
Големина:
26-36

Избор на купувачот