создаден 16mm x 25мм MXH Серија Пневматски Слајд Цилиндар
Ново

создаден 16mm x 25мм MXH Серија Пневматски Слајд Цилиндар

DEN 6714.72

Во форма достапна за нарачката


MXH Серија Пневматски Слајд Цилиндар

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MXH16*25
Создаден Големина:
16mm
мозочен удар:
25mm
Тип:
MXH Серија Пневматски Слајд Цилиндар

Избор на купувачот

20Pcs C66 66M 93C66 нови
Ново
20Pcs C66 66M 93C66 нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот: