Замена на Проектор Голи Светилка TLPLMT8 / TLP-LMT8 за TOSHIBA TDP-MT8 / TDP-MT800 / TDP-MT8U
Ново

Замена на Проектор Голи Светилка TLPLMT8 / TLP-LMT8 за TOSHIBA TDP-MT8 / TDP-MT800 / TDP-MT8U

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број TLPLMT8 / TLP-LMT8
2)број на Моделот : За TOSHIBA TDP-MT8 / TDP-MT800 / TDP-MT8 U

Главните својства

Број На Модел На:
TLPLMT8 / TLP-LMT8
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
голи светилка

Избор на купувачот