100cm x 200cm Завеса Polka Точки Drape Панел Чиста Шамија Valance Tulle Voile Вратата Соба Прозорец Завеси АА
Ново

100cm x 200cm Завеса Polka Точки Drape Панел Чиста Шамија Valance Tulle Voile Вратата Соба Прозорец Завеси АА

DEN 126.00
DEN 185.76

Во форма достапна за нарачката


Нови Polka Точки Voile Прозорец Завеса Вратата Соба Divider Балкон Чиста Панел Завеса Шамија Drapes
Спецификација :
Материјал : Voile Завеса
Модел : Polka Точки
Боја : Кафе, Црвена, Виолетова, Сина, Зелена
Одговара Род Џеб : 4cm/1.57" или помалку
Големина : 1 M/39.4" Ширина х 2М/78.8" Должина. Имајте на ум : вие не може да се стави два компјутери
За перење, Нега на : Не се погодни за миење. Ако со текот на времето прашина мора да се мијат, се Стави на некои Обични детергент и завесата жива вода во ладна вода, да се биде внимателен да не долго впива и чистење, или пеперутка моделот ќе се падне. Не кајгана.На Плочка да се исуши.
Пакет Содржи : 1 X Чиста Завеса Panel
Дизајнот на овој прозорец панел става природни спин на традиционален дизајн. Овој панел, има една прекрасна Точки завеса создавајќи прилично уште модерна прилог за вашиот Дом оркестарот. Завеса, исто така може да се користи за бања windows, спална соба windows или други прозорци. Тие можат да бидат прикажани сам на пократки должина windows.
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.

Главните својства

Големина:
200cm x 100cm
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Материјал:
Voile Завеса
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
tulle
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Број На Модел На:
123
Шаблон Тип:
polka точки

Избор на купувачот