Полна боја свила organza предиво ткаенина јасни свила ткаенини за облека транспарентен свила organza ткаенина трговија на големо свила платно
Ново

Полна боја свила organza предиво ткаенина јасни свила ткаенини за облека транспарентен свила organza ткаенина трговија на големо

DEN 2694.00
DEN 2928.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
105cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на купувачот