Црна Преносни Автомобил Мобилен Телефон Носителот Против пролизгување Мат GPS Планината Заградата, 360 степени Rotatable Табла Анти Лизга Подлога Силикони
Ново

Црна Преносни Автомобил Мобилен Телефон Носителот Против пролизгување Мат GPS Планината Заградата, 360 степени Rotatable Табла

DEN 194.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Висок квалитет и сосема нов. Мие, може да се користи постојано. Висока и ниска температура отпор. Не-токсични, заштита на животната средина. Две органскиот силициум гумени душеци, со силен и моќен адсорпција капацитет. 360 степени rotatable метал заграда, и нејзината склоност исто така, може да се прилагоди од 0 до 90 степени. Широка примена опсег, погоден за GPS, navigator, мобилни телефони и други електронски уреди.
Спецификации : Боја : Црна Материјал : Силикон и Метал Заграда Голема мат големина : 11.5 cm * 9.5 cm Мали мат големина : 9.5 cm * 6.5 см Заградата укината големина : 10cm * 6.7 cm * 1.7 cm Погоден за GPS, navigator, мобилни телефони и други електронски уреди.
Пакување листа : 1 x Заградата 1 x Биг Против пролизгување Мат 1 x Мали Против пролизгување Мат
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Бренд Име:
sikeo
Материјал Тип:
Силика Гел
Име На Модел:
12235

Избор на купувачот