SCD211 Млеко Шише Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils Умре Машина Образец DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка
Ново

SCD211 Млеко Шише Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils Умре Машина Образец DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка

DEN 84.00
DEN 120.00

Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи. Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа. Големина : 6*4.8 cm

Главните својства

Број На Модел На:
SCD211
Шаблон Тип:
млеко шише

Избор на купувачот