Партија Ballroom Танцува Чевли Бренд Модерните Жени латинска Танц Аеробик Чевли Девојка Црвено Тока Месо СТП 01 Возрасни Спортски Танцување Патики
Ново

Партија Ballroom Танцува Чевли Бренд Модерните Жени латинска Танц Аеробик Чевли Девојка Црвено Тока Месо СТП 01 Возрасни Спортски

DEN 1181.00
DEN 2361.60

Во форма достапна за нарачката


Партија Ballroom Танцува Чевли Бренд Модерните Жени латинска Танц Аеробик Чевли Црвено Тока Месо СТП 01 Возрасни Спортски Танцување Патики Топла
Увезени свила сатен high-end BD танц чевли, 100% автентични BD танц чевли, најпопуларните светски танц чевли, осигурувањето на квалитетот се добредојдени да се купи, ви благодариме
ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ
Ние сме производство, проектирање, трговија на големо, salesas еден на професија Обувки компанија,Dong Guan chengong спортски чевли компанија.На modern1,000 квадратни метри-скала производство на растенијата,и основана astrict и научни контрола на квалитетот на системот,имаат ОЕМ и forfamous бренд ,се развива сопствено производство шест години,на производи се продава добро во Европските и Американските пазари.
Главните производи вклучуваат ,полно стил,ажурирани tothe најновата мода,танц чевли,патики,кошарка чевли и така натаму .Во high - end потрошувачки групи,позиционирање во широка група.
Во самото Место, со различни стилови,ги поздрави консултации трговија на големо ги Преземе сите видови oforders!Стоката на време!
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ПРЕВОЗОТ
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ќе се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел
варира
на тип на производ и акции статус. Најчесто, обработка време ќе биде 3 до 15 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Круг-tripshipping costsborneby на sellerhimself
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 3.5, 2.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Затворање Тип:
Лизга-На
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
PU01
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Декорација:
Тока
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Insole Материјал:
ПВЦ
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
латинска танц чевли жена
Употреба на толпата:
Патики
Затворање Тип:
Лизга-На
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски

Избор на купувачот