20-22inches Златна Боја 3мм Нерѓосувачки Челик Синџир Мажите Ѓердан Накит Додатоци, линк синџир човек синџир
Ново

20-22inches Златна Боја 3мм Нерѓосувачки Челик Синџир Мажите Ѓердан Накит Додатоци, линк синџир човек синџир

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


MOQ 1pcs Големина 50cm 55cm 60cm Тежина 15g Пакет внатрешна Polybag,меур торба средина,стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка Мешани цел & примерок цел се прифатени

Главните својства

Должина:
50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
VQYSKO
Синџир Тип:
Монистра
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
NO
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
BD1058
Тежина:
15g

Избор на купувачот