11-203 Врвен квалитет радио монтажа стерео инсталирате трим инсталација 2-ДИН цртичка за полнење за ТОЈОТА Allion (T260/265) Premio 2007+
Ново

11-203 Врвен квалитет радио монтажа стерео инсталирате трим инсталација 2-ДИН цртичка за полнење за ТОЈОТА Allion (T260/265)

DEN 2040.00
DEN 2399.52

Во форма достапна за нарачката

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : TOYOTA
ТОЈОТА Allion (T260/265), Premio 2007+
Стандард : Двојно 2-ДИН
Материјал : ABS Пластика
без Џеб
Внатрешна големина : 173*98mm/202*102mm 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Големина:
173mm 98mm, 202mm 102mm
Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
NHKUPOR
Специјални Функции:
Безбедна Fitment; Лесна Инсталација
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
11-203
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2007+
Автомобил Направи:
ТОЈОТА Allion (T260/265), Premio 2007+

Избор на купувачот