Нова за Sony VAIO Про 13 SVP13A SVP132 SVP1321 SVP132A SVP13219 SVP1321BPX lcd екранот на Допир Пред Digitizer
Ново

Нова за Sony VAIO Про 13 SVP13A SVP132 SVP1321 SVP132A SVP13219 SVP1321BPX lcd екранот на Допир Пред Digitizer

DEN 2800.00
DEN 2947.20

Во форма достапна за нарачката


Компатибилен модел :
за Sony VAIO Pro13 Про 13 SVP13 A SVP132 SVP1321 SVP132 A SVP13219 SVP1321 BPX SVP1322 M1 R Серија Лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (преку кина пост)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Главните својства

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
SVP13A SVP132 SVP1321 SVP132A SVP1322M1R
Компатибилен Бренд:
SONY
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days

Избор на купувачот