Трговија на големо Титаниум Елоксирани Веѓа Прстен Со Конуси Скок 16 Мерач Bananabells Стил Веѓа Пирсинг За Девојка Жените 100pcs/многу
Ново

Трговија на големо Титаниум Елоксирани Веѓа Прстен Со Конуси Скок 16 Мерач Bananabells Стил Веѓа Пирсинг За Девојка Жените 100pcs/многу

DEN 1363.68

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
мешана боја
Материјал:
316l хируршки челик
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот