1 Метар Висок Квалитет 8TC OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player
Ново

1 Метар Висок Квалитет 8TC OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player

DEN 684.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


1 Метар Висок Квалитет 8 TC OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player
Опис :
100% сосема нов Врвен квалитет
Чист бакар диригент
2 x 9awg/2.62 mm
Vari Strand ултра-чиста бакар
Тефлон dielectric
цена за метар

Главните својства

Должина:
5m, 10m, 1m
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
Viborg
Примена:
DVD Плеер,Засилувач
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
8TC
Пакување:
Polybag

Избор на купувачот