Сопствени 3d mural Сопствени високо квалитетни дневна соба ресторан mural дрво дрво одбор патот 3D мистерија позадина
Ново

Сопствени 3d mural Сопствени високо квалитетни дневна соба ресторан mural дрво дрво одбор патот 3D мистерија позадина

DEN 495.00
DEN 618.72

Во форма достапна за нарачката

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Избор на купувачот