DIY 30PCS 31x18mm Мешана Боја Дрвени Бисери на Животните Цртан филм Серија Птица Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит
Ново

DIY 30PCS 31x18mm Мешана Боја Дрвени Бисери на Животните Цртан филм Серија Птица Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит

DEN 134.00
DEN 157.92

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
DIY 30 PCS 31 X18mm Мешана Боја Дрвени Бисери на Животните Цртан филм Серија Птица Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит
Големина : 31x18mm
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B01354
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
птица
Големина:
31x18MM
Стил:
Цртан филм
боја:
multicolor
Тип:
Дрво Монистра
Шема:
птица
Употреба:
за изработка на накит

Избор на купувачот