waase Лево и Право на Моторот Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник За Suzuki GSXR 600 750 2006 2007 2008 2009 2010
Ново

waase Лево и Право на Моторот Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник За Suzuki GSXR 600 750 2006 2007 2008 2009 2010

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката

Количина : Еден Пар (2 парчиња) Поставување на Возило : Лево и Право ПОМ Подлога Боја : Црна Заградата База Боја : Како на слики прикажани Fitment : За Suzuki GSXR 600/750 2006-2010 Материјал : CNC Изработени од 6061-T6 Палка Алуминиум на Заградата База,со ПОМ Подлога. Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Инструкции За Инсталација Не Се Вклучени. НАПОМЕНА : обтекател можеби треба да се drilled или се сечат за да одговараат на овој објект

Главните својства

Бренд Име:
waase
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
За Suzuki GSXR 600/750 2006-2010
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
CNC Изработени од 6061-T6 Палка Алуминиум на Заградата База,со ПОМ Pa
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на купувачот