топла автомобил камера авто следење сонда автомобил / камион камион NTSC/PAL милиони пиксели high-definition камера
Ново

топла автомобил камера авто следење сонда автомобил / камион камион NTSC/PAL милиони пиксели high-definition камера

DEN 1304.00
DEN 1372.80

Во форма достапна за нарачката


Ние сме во Кина, фабрика, на нашата фабрика има 10 години, нашата фабрика производи се продаваат во светот, ние имаме професионална технологија и R & D тим, имаме стручни знаења; нашите продажни секој месец милиони Тајван; возило во моментов, мониторингот е во глобалната топ 3 индустрии ве покануваме за вашата соработка;
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/4"CMOS 420 TVL 7070+IR PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"CMOS 800 TVL 3089+IR висока дефиниција PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm/6mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 висока дефиниција PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm/6mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm/6mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm/6mm

Главните својства

Сензор Големина:
CMOS420TVL, CMOS800TVL, SONY600TVL, AHD720P, AHD960P
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Број На Модел На:
ЈАА-AS233C2
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Агол На Гледање (Степен):
120°
Тип:
Аналогна Камера
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Видео Формат На Компресија:
H. 264
IR Растојание(м):
8M
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Аудио Излез:
1CH РКА
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Куполата На Камерата
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Ѕидот Заградата:
Таванот
Сензор Бренд:
SONY
Инсталација:
Таванот
Димензии (L x W x D)(mm):
7*7*7CM
Бренд Име:
LSZ
Леќа (mm):
2.8 mm,3.6 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
3W

Избор на купувачот