Пеперутка Завеса Панел Римски Прозорец Valance Домашна Кујна Завеси String Ткаенина За Предиво Селски Завеса Предиво
Ново

Пеперутка Завеса Панел Римски Прозорец Valance Домашна Кујна Завеси String Ткаенина За Предиво Селски Завеса Предиво

DEN 164.00
DEN 240.96

Во форма достапна за нарачката


Пеперутка Завеса Панел Римски Прозорец Valance Домашна Кујна Завеси String Ткаенина За Предиво Селски Завеса Предиво
Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Боја : 1 бои
Модел : Пеперутка
Материјал : Полиестер
Полу-засенчување (40% -70%)
Големина Ширина * должина :
100*135cm/39.37"*53.14"
100*200cm/39.37"*78.74"
100*270cm/39.37"*106.29
(Пирсинг, 4 CM во рамките на прачка или линија, не може да се washe)
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори, како што се компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање.
Имајте пријатен шопинг ден!

Главните својства

Големина:
100cmX200cm, 100cmX135cm, 100cmX270cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Функција:
Перспектива
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
YM0568
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Цевка Завеса
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Burnout
Стил:
Јапонија Стил
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Употреба:
Дома
Шаблон Тип:
Пеперутка

Избор на купувачот