Се прилагодите Чизми УБИЕ ла УБИЕ Cosplay Nonon Jakuzure Бела Cosplay Чизми Обичај Било која Големина Аниме Партија Чизми
Ново

Се прилагодите Чизми УБИЕ ла УБИЕ Cosplay Nonon Jakuzure Бела Cosplay Чизми Обичај Било која Големина Аниме Партија Чизми

DEN 2207.52

Во форма достапна за нарачката


Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм .Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери. овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти.
Тие се обичај прави, било која големина и боја е достапен. машки или женски?
2. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.
* Кина пост Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена.
Се прилагодите Чизми УБИЕ ла УБИЕ Cosplay Nonon Jakuzure Бела Cosplay Чизми Обичај Било која Големина Cosplay Чевли Аниме Партија Чизми
Добредојдовте на посетата!!!
Прилагодена големина : ве молиме контактирајте ме подолу информации :
1.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина .на widthest обемот на теле

1.
Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена .Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!
.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци.
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.нозете должина
4.Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.нозете ширина
5. Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад. Можете да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја.

Главните својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Убие Ла Убие
Знаци:
Jakuzure

Избор на купувачот