Микро USB Женски Приклучок за DC Машки Приклучок за DC Адаптер Кабел за Кабелот
Ново

Микро USB Женски Приклучок за DC Машки Приклучок за DC Адаптер Кабел за Кабелот

DEN 273.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Микро USB Женски DC3.5x1.35mm Машки DC Адаптер Кабел
Спецификација :
Кабел Спецификации : 20awg
Должина : 25cm вкупна должина (вклучувајќи конектори)
Тежина : 10g
Објектот Се Вклучени :
Микро USB Женски 3.5x1.35mm Машки Кабел x1

Главните својства

Тип На Објект:
Кабли
Бренд Име:
Dslrkit
Број На Модел На:
35X125

Избор на купувачот