Самовилска Трговија На Големо 2017 Гроздобер Прилагодливи Chihuahua Прстен Мажите Модерен Симпатична Накит Прстени За Жените Anillos Mujer Warcraft
Ново

Самовилска Трговија На Големо 2017 Гроздобер Прилагодливи Chihuahua Прстен Мажите Модерен Симпатична Накит Прстени За Жените

DEN 563.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката


Бидејќи на различни екран,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Повод:
Партија
Број На Модел На:
34
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден

Избор на купувачот