CB001 / CB002 Посебни Canbus, со Сила Кабел за Мицубиши Lancer ASX Rockford Радио
Ново

CB001 / CB002 Посебни Canbus, со Сила Кабел за Мицубиши Lancer ASX Rockford Радио

DEN 2098.00
DEN 2208.00

Во форма достапна за нарачката


Canbus, со сила кабел за Мицубиши Lancer ASX Rockford радио
Прочитајте пред купување :
на овој линк е само продаде за клиентите кои купуваат нашите Специјални Мицубиши Lancer Радио ако немате GPS единица цел во нашата продавница, Не го купи овој линк ,Ако се инсистира на цел , ние не можат да си дозволат вашата загуба еднаш не се работи.
CB001 за МИЦУБИШИ 2007-2013

Главните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
12V
Бренд Име:
KOOCAVS

Избор на купувачот