5pairs Мажите бамбус влакна памучни Чорапи за пролет есен машки секојдневен бизнис во цевка Чорапи човек црна, сива белата сокс
Ново

5pairs Мажите бамбус влакна памучни Чорапи за пролет есен машки секојдневен бизнис во цевка Чорапи човек црна, сива белата сокс

DEN 380.00
DEN 475.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница !
1.количина : 1lot = 5pairs
2.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во еден многу
3.материјал : бамбус влакна 45%, памук 40%, полиестер 13%, spandex 2%
4. големина на нозете : 24-27cm(НИ 6-9,велика БРИТАНИЈА 5.5-8.5,ЕУ 38 2/3-43 2/3)

Главните својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Elikes
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
W090-5
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Бамбус Влакна,Полиестер

Избор на купувачот