Семејството Појавување на облека т-маица пролет, есен појавување мајка, ќерка, татко, син Маскирна облека панталона поставите појавување на облека
Ново

Семејството Појавување на облека т-маица пролет, есен појавување мајка, ќерка, татко, син Маскирна облека панталона поставите

DEN 1152.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

Семејството Појавување на облека т-маица пролет, есен појавување мајка, ќерка, татко, син Маскирна облека панталона поставите појавување на облека
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
А Ние обично брод во рок од три работни дена по приемот на вашата исплата. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн., ве молиме контактирајте со нас пред biding. Б. ве Молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор. C. ве Молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас. D. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
А купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите. Б. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. В. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
A. Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние МОЖЕ да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Искрено се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Б. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни повратни информации ќе победи на слободно убави подароци со вашата следна цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!

Главните својства

Големина:
DAD L SET, MOM S Set, MOM M Set, MOM L Set, MOM XL SET, DAD XL SET, DAD XXL SET, DAD XXXL SET, DAD M SET, KID 3T SET, KID 4T SET, KID 5T SET, KID 6T SET, KID 7T SET, KID 8T SET, KID 9T SET, KID 10T SET, KID 11T SET
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Тип На Објект:
Се поставува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
BEKE МАТА
За сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Дете Големина:
3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T,11T
Audult големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
боја:
Армијата Зелената Боја
семејството појавување:
Семејството Појавување На Облека
Сет:
Облека со Панталона
панталона:
Маскирна
Објектот:
појавување на семејството т кошули

Избор на купувачот