YGK-027 129*29-150mm (WxH-D) diy алуминиумско куќиште /алуминиум електрични enclosureproject кутија/wall mount куќиште
Ново

YGK-027 129*29-150mm (WxH-D) diy алуминиумско куќиште /алуминиум електрични enclosureproject кутија/wall mount куќиште

DEN 355.20

Во форма достапна за нарачката

Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн,
на располагање да ни едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори .Опис на производот од Екструдиран Алуминиумско Куќиште За Електронски Производител
Тип Цевка / Подели Материјал Алуминиум легура 6063 + Алуминиумски легури 5052 Големина W X H X L ( mm ) Заврши третман Sandblast/Четка,Елоксирани Боја Црна , Сребрена , Сива , Сина , Champange ,или Прилагодено Цена Ние имаме свои фабрика, така што ќе може да понуди повеќе конкурентна цена Quanlity Врвот чеша суровини,квалификуваните работници да се обезбеди добар квалитет на производите.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Начин на плаќање L/C,T/T,Paypal Снабдување Способност 100000 Парчиња/Месец Порта Гуангжу,Шенжен,Fo Shan
2. Добра услуга -задоволителна услуга пред и по продажбата. Време на испорака-7-15 дена за масовно производство.Како да се Цел на Нашиот Производ?
1. MOQ Ако има добра во парк, и не домување отворања, MOQ може да биде еден.
A : Колку долго ќе трае ?
П : Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days .Линија За Производство
8. Постојат многу CNC machining центри, центри за CNC мелничката, удирање, дупчење & мелење машини, sandblasting машини и други напредни опрема за обработка на.Опис На Производот
1.OEM Услуга
Пакување & Испорака
6.Нашите Клиенти
9 . за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции.Производ Слики од Екструдиран Алуминиумско Куќиште За Електронски Производител
3.
Забелешка : за Клиенти може да нареди сите примероци ние се стави или можете исто така имаат своја идеја,ние се нарачана производ снабдувач,па различен третман и намалување на дупки се достапни.Повеќе Производи за Вас да се Избере
4. Се топло добредојдени да се развијат нови производи со нас. Добредојдовте да Контактирате со Нас
. Пониска цена-Не е најевтин, но најниската на врвен квалитет. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму. Професионален дизајн тим и продажниот оддел за вашата услуга.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот. Зошто Да Го Одберете Нас?
Предности имаме : Искусни шкрилец производи снабдувач.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
11.
A : можете Да направите OEM цел ?
П : Залихи за вежба, печатење на екран или ласер, мора да ни обезбеди цртежи. Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди. Нашите производи се широко се usedin инструмент, електрична енергија, телекомуникациски, радио и телевизија, медицински уред, мрежа, хотел и воени снабдување.
OEM/ODM наредби се добредојдени. Сите прашање ќе се справи со нив, во 24 часа.Сертификати
Нашите Услуги
10.Контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере видот и кажете ни за обработка на барање,најдобро е да обезбеди детали за цртање.Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong.

Главните својства

Број На Модел На:
YGK-027
Бренд Име:
GOF

Избор на купувачот