14 Клучни DC 5V 12V 24V SP103E 14Key Безжичен Далечински Мини RF Контролер За WS2812 WS2811 Дома Сон Боја LED Лента Светлина
Ново

14 Клучни DC 5V 12V 24V SP103E 14Key Безжичен Далечински Мини RF Контролер За WS2812 WS2811 Дома Сон Боја LED Лента Светлина

DEN 160.00
DEN 177.60

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики
100% Сосема нов и висок квалитет!
RF далечинска контрола, долги, мини големина, безжична конекција е многу лесен за употреба
Со корисникот поставување заштеда на функционалност
Се прилагодува осветленоста
Спречување обратна врска на напојување
Спецификации :
Состојба : нова
Материјал : пластика
Боја : бела
Димензија : 8.6*4*0.6 cm
Работен Напон : DC5 V
Тежина : 35g
Пакет се вклучени :
1 x Далечински Контролер
1 x Кабел
Забелешка:
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
179879648875720

Главните својства

боја:
DC12V за WS2811, DC5V за WS2812
Тип На Објект:
RGB Controler
Карактеристики:
за LED Лента WS2811 WS282
Број На Модел На:
SP103E
Бренд Име:
ZUCZUG
Применливи Светла:
LED Лента WS2811 WS2812
Осцилација фреквенција:
433hz
Далечински Растојание:
10m
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
-
Max. Оптоварување На Моќ:
72W
Controled Метод:
IR-Далечински Управувач
Режим На Конекција:
заеднички кодот
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
Пластични
Напон:
12V
Wattage:
72W
Копчето Број:
14

Избор на купувачот