Воена Маскирна Тактички Должност Стрелец Комунални Веб Лента За Airsoft Макбаскет Лов 1000D CORDURA трговија на Големо
Ново

Воена Маскирна Тактички Должност Стрелец Комунални Веб Лента За Airsoft Макбаскет Лов 1000D CORDURA трговија на Големо

DEN 837.00
DEN 1162.56

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
1000 D Cordura Мултифункционален Воена Тактичка Појас Airsoft Макбаскет Лов Снимање Појас за Човекот Жени
Име : 2 Инчен Воена Тактичка Појас
Материјал : 1000 D Најлон Мултифункционален Тактички Појас
Боја : НА Кавер-ВО-Б Кавер -, Каки,КП Кавер -, ACU Кавер -, Црна Боа Шема,Каки Боа Шема, Војска Зелена Цвеќиња Шема,Каки Флорални Шема
Тежина : 166g
Ширина : 2 Инчен Лов Снимање Ремен за Мажи
Должина : 1.25 м Airsoft Макбаскет Појас
Тип : Мултифункционален Тактички Појас

Главните својства

Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LN ОПРЕМА
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Платно
Појас Должина:
120cm
Големина:
5*5*3.8

Избор на купувачот